Odyssey ReOMvention Division I | |||||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | FISHER ISLAND DAY SCHOOL #46487 Miami Beach |
2 | I | 08:20AM | 10:00AM |
2 | PATRIOT OAKS ACADEMY #43427 St Johns |
2 | I | 08:40AM | 01:20PM |
3 | PINE VIEW SCHOOL #17312 Osprey |
2 | I | 09:00AM | 11:20AM |
4 | THORNEBROOKE ELEMENTARY SCH #43339 Ocoee |
2 | I | 09:20AM | 11:40AM |
Break | 09:40AM | ||||
5 | ROLAND PARK K8 #14725 Tampa |
2 | I | 10:00AM | 02:00PM |
6 | NORTH BAY HAVEN CHARTER ACADEM #43001 Panama City |
2 | I | 10:20AM | 03:00PM |
7 | STEVENSON ELEMENTARY SCHOOL #33326 Merritt Island |
2 | I | 10:40AM | 09:40AM |
8 | VETERANS MEMORIAL ELEMENTARY S #39034 Naples |
2 | I | 11:00AM | 03:20PM |
Lunch | 11:20AM | ||||
9 | LAKE MARY PREP #39620 Lake Mary Prep |
2 | I | 12:20PM | 11:00AM |
10 | DUNE LAKES ELEMENTARY SCHOOL #47510 Santa Rosa Beach |
2 | I | 12:40PM | 09:00AM |
11 | SOUTH LAKE ELEMENTARY SCH #740 Titusville |
2 | I | 01:00PM | 03:40PM |
12 | RAY V POTTORF ELE SCH #46477 Fort Myers |
2 | I | 01:20PM | 04:20PM |
13 | RED BUG ELEMENTARY SCHOOL #28820 Casselberry |
2 | I | 01:40PM | 04:00PM |
Break | 02:00PM | ||||
14 | WEST MELBOURNE SCH FOR SCI #32309 W Melbourne |
2 | I | 02:20PM | 01:00PM |
15 | RIVERS EDGE ELE SCH #30845 Port St Lucie |
2 | I | 02:40PM | 01:40PM |
16 | VIERA CHARTER SCH #42505 Melbourne |
2 | I | 03:00PM | 10:40AM |
17 | SCULPTOR CHARTER SCH #30767 Titusville |
2 | I | 03:20PM | 09:20AM |
18 | BAY HAVEN SCH #30339 Sarasota |
2 | I | 03:40PM | 02:20PM |
Odyssey ReOMvention Division II | |||||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | TERRACE COMMUNITY MIDDLE SCH #30428 Tampa |
2 | II | 10:00AM | 11:40AM |
2 | NORTH BAY HAVEN CHARTER ACADEM #43001 Panama City |
2 | II | 10:20AM | 12:00PM |
3 | STARKEY RANCH K-8 SCHOOL #48919 Odessa |
2 | II | 10:40AM | 02:20PM |
4 | THE PIONEER SCHOOL #45256 St Augustine |
2 | II | 11:00AM | 03:20PM |
Lunch | 11:20AM | ||||
5 | VIERA CHARTER SCH #42505 Melbourne |
2 | II | 12:20PM | 04:40PM |
6 | GOTHA MIDDLE SCHOOL #22934 Windermere |
2 | II | 12:40PM | 02:00PM |
7 | JEWETT MIDDLE ACADEMY B #48741 Winter Haven |
2 | II | 01:00PM | 02:40PM |
8 | EMMA JEWEL CHARTER ACADEMY #45032 Cocoa |
2 | II | 01:20PM | 03:00PM |
Break | 01:40PM | ||||
9 | FIRST BAPTIST CHRISTIAN ACADEM #47618 Bunnell |
2 | II | 02:00PM | 04:00PM |
10 | CORBETT PREPARATORY SCHOOL #46546 Tampa |
2 | II | 02:20PM | 12:20PM |
11 | ROTARY CLUB OF OVIEDO A #38991 Oviedo |
2 | II | 02:40PM | 12:40PM |
12 | ORLANDO SCIENCE MIDDLE SCHOOL #44965 Orlando |
2 | II | 03:00PM | 11:20AM |
13 | PASCO MID SCH #2897 Dade City |
2 | II | 03:20PM | 04:20PM |
Odyssey ReOMvention Division III | |||||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | SEMINOLE HIGH SCHOOL #15515 Sanford |
2 | III | 07:40AM | 10:00AM |
2 | CROOMS ACADEMY #36212 Sanford |
2 | III | 08:00AM | 10:40AM |
3 | DAYSPRING ACADEMY A #32078 Port Richey |
2 | III | 08:20AM | 11:20AM |
4 | APALACHICOLA VOL FIRE DEPT AUX #48559 Eastpoint |
2 | III | 09:00AM | 11:00AM |
5 | ACADEMY AT THE LAKES #17709 Land O Lakes |
2 | III | 09:20AM | 10:20AM |