Eastern Region Tournament March 2nd
 Opposites Distract Division IA Studen Union 136  School of Ed 1083 
   Member  Problem  Division  Long-term Time  Spontaneous Time
 1  HUNTER GT/AIG ELEMENTARY SCH #4217 5 I  09:00AM   10:50AM 
 2  CREEKSIDE ELE SCH B #46595 5 I  09:20AM   11:05AM 
 3  SANFORD CREEK ELE SCH #40792 5 I  09:40AM   11:20AM 
 Break 10:00AM   
 4  OAK GROVE ELE SCH A #38789 5 I  10:10AM   12:15PM 
 5  THE EXPEDITION SCHOOL A #43902 5 I  10:30AM   12:30PM 
 6  WASHINGTON GT MAGNET ELE SCH #4220 5 I  10:50AM   12:45PM 
 7  SE RALEIGH COMM LEARNING CTR C #46666 5 I  11:10AM   01:00PM 
 Lunch 11:30AM   
 8  ESTES HILLS ELE SCH #23300 5 I  12:10PM   10:25AM 
 9  WEST PINE ELE SCH C #46603 5 I  12:30PM   09:15AM 
 10  WEST PINE ELE SCH B #45725 5 I  12:50PM   09:00AM 
 11  MAGELLAN CHARTER SCH #28458 5 I  01:10PM   09:40AM 
 Break 01:30PM   
 12  CONN ELE SCH #4216 5 I  01:40PM   09:55AM 
 13  SYCAMORE CREEK ELE SCH A #38101 5 I  02:00PM   08:45AM 
 14  HILLSBOROUGH ELE SCH A #28284 5 I  02:20PM   10:10AM 
 Opposites Distract Division IB Student Union 144A/B  School of Ed 1084 
   Member  Problem  Division  Long-term Time  Spontaneous Time
 1  PENNY ROAD ELE SCH #37183 5 I  08:40AM   10:40AM 
 2  CARDINAL CHARTER ACADEMY #45632 5 I  09:00AM   11:05AM 
 3  SWIFT CREEK ELE SCH #27275 5 I  09:20AM   11:20AM 
 Break 09:40AM   
 4  HIGHCROFT DRIVE ELE SCH #36790 5 I  09:50AM   11:35AM 
 5  HORTONS CREEK ELE SCH #45697 5 I  10:10AM   12:30PM 
 6  JEFFREYS GROVE MAGNET ELE SCH #37397 5 I  10:30AM   12:45PM 
 7  FULLER GT MAGNET ELE SCH #15127 5 I  10:50AM   01:00PM 
 Break 11:10AM   
 8  NORTHSIDE ELE SCH #43378 5 I  11:20AM   09:00AM 
 9  CAMERON PARK ELE SCH #45851 5 I  11:40AM   09:15AM 
 10  THE EXPEDITION SCHOOL B #45932 5 I  12:00PM   09:30AM 
 Lunch 12:20PM   
 11  SYCAMORE CREEK ELE SCH B #39647 5 I  01:00PM   09:55AM 
 12  CREEKSIDE ELE SCH A #35242 5 I  01:20PM   10:10AM 
 13  WEST PINE ELE SCH A #45724 5 I  01:40PM   10:25AM 
 14  DAVIS DRIVE ELE SCH #34123 5 I  02:00PM   08:45AM