Classics... Leonardo's Workshop Division I | Classroom Building 2 - Room 101 | Classroom Building 1 | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | MORNINGSIDE ELE SCH #28581 Port St. Lucie |
3 | I | 08:20AM | 11:20AM |
2 | CAPE ELE SCH A #9967 Cape Coral |
3 | I | 08:40AM | 10:20AM |
3 | DEER PARK ELE SCH A #24142 New Port Richey |
3 | I | 09:00AM | 07:40AM |
4 | CLASSICAL CHRISTIAN ACADEMY #39649 North Fort Myers |
3 | I | 09:20AM | 04:00PM |
Break | 09:40AM | ||||
5 | VINELAND K-8 CENTER #5998 Miami |
3 | I | 10:00AM | 01:20PM |
6 | THACKER AVENUE ELE SCH #44997 Kissimmee |
3 | I | 10:20AM | 02:00PM |
7 | ANNUNCIATION CATHOLIC ACADEMY #39108 Altamonte Springs |
3 | I | 10:40AM | 02:20PM |
8 | M P LOCKE ELE SCH #22058 Wesley Chapel |
3 | I | 11:00AM | 03:20PM |
Lunch | 11:20AM | ||||
9 | HOLLEY NAVARRE INT SCH #7990 Navarre |
3 | I | 12:20PM | 11:00AM |
10 | PLATO ACADEMY TARPON SPRINGS #42514 Tarpon Springs |
3 | I | 12:40PM | 03:00PM |
11 | ORLANDO GIFTED ACADEMY #46442 Orlando |
3 | I | 01:00PM | 08:00AM |
12 | JULINGTON CREEK ELE SCH #23962 St Johns |
3 | I | 01:20PM | 08:20AM |
Break | 01:40PM | ||||
13 | WILSON ELE SCH #37182 SANFORD |
3 | I | 02:00PM | 11:40AM |
14 | EASTLAKE ELE SCH #45009 Kissimmee |
3 | I | 02:20PM | 03:40PM |
15 | TATUM RIDGE ELE SCH #40199 Sarasota |
3 | I | 02:40PM | 12:00PM |
16 | THORNEBROOKE ELE SCH B #45838 Ocoee |
3 | I | 03:00PM | 09:20AM |
Break | 03:20PM | ||||
17 | LEHIGH ELE SCH #30564 Lehigh Acres |
3 | I | 03:40PM | 10:00AM |
18 | DAYSPRING ACADEMY A #32078 PORT RICHEY |
3 | I | 04:00PM | 08:40AM |
19 | APALACHICOLA BAY CHARTER SCH #32915 Apalachicola |
3 | I | 04:20PM | 09:40AM |
20 | WEST MELBOURNE SCH FOR SCIENCE #32309 West Melbourne |
3 | I | 04:40PM | 01:40PM |
Classics... Leonardo's Workshop Division II | Classroom Building 2 - Room 106 | Classroom Building 1 | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | FLORIDA COLLEGE ACADEMY #32114 Temple Terrace |
3 | II | 08:20AM | 09:40AM |
2 | APALACHICOLA BAY CHARTER SCH #32915 Apalachicola |
3 | II | 08:40AM | 02:20PM |
3 | R L STEVENSON ELE SCH #33326 Merritt Island |
3 | II | 09:00AM | 04:00PM |
4 | GLENRIDGE MID SCH #39536 Orlando |
3 | II | 09:20AM | 11:00AM |
5 | JACKSON HEIGHTS MID SCH #4096 Oviedo |
3 | II | 09:40AM | 08:20AM |
Break | 10:00AM | ||||
6 | BONITA SPRINGS CHARTER SCH #33144 Bonita Springs |
3 | II | 10:20AM | 11:40AM |
7 | SEVEN SPRINGS MID SCH A #26001 new port richey |
3 | II | 10:40AM | 09:20AM |
8 | STONE MAGNET MID SCH #6107 Melbourne |
3 | II | 11:00AM | 03:40PM |
9 | ST. CECELIA SCHOOL #39538 Clearwater |
3 | II | 11:20AM | 03:00PM |
Lunch | 11:40AM | ||||
10 | DUNEDIN MID SCH #5980 Dunedin |
3 | II | 12:40PM | 10:20AM |
11 | MCNAIR MAGNET SCHOOL #1711 Rockledge |
3 | II | 01:00PM | 03:20PM |
12 | ST JOSEPH CATHOLIC SCH #44171 Jacksonville |
3 | II | 01:20PM | 10:00AM |
13 | ROWLETT ACADEMY FAMILY ASSOC #35490 Bradenton |
3 | II | 01:40PM | 11:20AM |
Break | 02:00PM | ||||
14 | ST ANDREW CATHOLIC SCHOOL #15341 Cape Coral |
3 | II | 02:20PM | 08:00AM |
15 | N BAY HAVEN CHARTER ACADEMY #43001 Panama City |
3 | II | 02:40PM | 01:20PM |
16 | SANFORD MID SCH #46337 Lake Mary |
3 | II | 03:00PM | 08:40AM |
17 | WINSTON PARK K-8 CENTER #42118 Miami |
3 | II | 03:20PM | 01:40PM |
Break | 03:40PM | ||||
18 | OAK HAMMOCK K-8 SCH #37519 Port St Lucie |
3 | II | 04:00PM | 02:00PM |
19 | COLLEGE PARK MID SCH #28041 Orlando |
3 | II | 04:20PM | 12:00PM |
Classics... Leonardo's Workshop Division III | Classroom Building 2 - Room TBA | Classroom Building 1 | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | CLASSICAL PREP #45287 Spring Hill |
3 | III | 08:20AM | 12:00PM |
2 | WALTON H S #35063 DeFuniak Springs |
3 | III | 08:40AM | 11:40AM |
3 | PASCO H S #4108 Wesley Chapel |
3 | III | 09:00AM | 03:00PM |
Break | 09:20AM | ||||
4 | SOUTH FORT MYERS H S #35656 Ft Myers |
3 | III | 09:40AM | 04:20PM |
5 | DAYSPRING ACADEMY A #32078 PORT RICHEY |
3 | III | 10:00AM | 03:20PM |
6 | ROWLETT ACADEMY FAMILY ASSOC #35490 Bradenton |
3 | III | 10:20AM | 02:00PM |
Break | 10:40AM | ||||
7 | CHRISTIAN HOME EDUCATORS #45905 Naples |
3 | III | 11:00AM | 08:40AM |
8 | LYMAN H S #9295 Longwood |
3 | III | 11:20AM | 09:40AM |
9 | STAGE WEST COMM PLAYHOUSE #46411 SPRING HILL |
3 | III | 11:40AM | 10:00AM |
10 | CALVARY CHRISTIAN HIGH SCHOOL #45296 Clearwater |
3 | III | 12:00PM | 03:40PM |
Lunch | 12:20PM | ||||
11 | ODYSSEY CHARTER JR/SR H S #44834 Palm Bay |
3 | III | 01:20PM | 11:00AM |
12 | ATLANTIC H S #18554 Delray Beach |
3 | III | 01:40PM | 10:20AM |
13 | SEMINOLE HIGH SCHOOL #15515 Sanford |
3 | III | 02:00PM | 04:00PM |
14 | PK YONGE DEV RESEARCH SCH #40694 Gainesville |
3 | III | 02:20PM | 09:00AM |
Break | 02:40PM | ||||
15 | BAKER SCH #13736 Baker |
3 | III | 03:00PM | 11:20AM |
16 | DUVAL CHARTER SCHOOL SOUTHSIDE #43897 Jacksonville |
3 | III | 03:20PM | 02:20PM |
17 | JOSE MARTI MAST 6-12 ACADEMY #35280 Hialeah |
3 | III | 03:40PM | 01:20PM |
18 | CYPRESS CREEK MID/H S #45839 Wesley Chapel |
3 | III | 04:00PM | 01:40PM |
19 | CRESTVIEW H S #26631 Crestview |
3 | III | 04:20PM | 08:20AM |