A Stellar Hangout Division I | Student Union - 1st Floor - Pegasus Ballroom D | Classroom Building I | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | BAYSHORE ELE SCH #194 Port Saint Lucie |
5 | I | 08:00AM | 12:20PM |
2 | TRAFALGAR ELE SCH #34886 Cape Coral |
5 | I | 08:20AM | 03:20PM |
3 | ST. PAUL'S CATHOLIC SCH #34593 Ponte Vedra Beach |
5 | I | 08:40AM | 03:40PM |
4 | SARASOTA CHRISTIAN SCH A #35446 Sarasota |
5 | I | 09:00AM | 10:00AM |
Break | 09:20AM | ||||
5 | MOON LAKE ELE SCH #15082 Wesley Chapel |
5 | I | 09:40AM | 04:40PM |
6 | BUCKHORN ELE SCH #7238 Valrico |
5 | I | 10:00AM | 01:40PM |
7 | M P LOCKE ELE SCH #22058 Wesley Chapel |
5 | I | 10:20AM | 02:20PM |
8 | RALPH WILLIAMS ELE SCH #30841 Rockledge |
5 | I | 10:40AM | 04:20PM |
Break | 11:00AM | ||||
9 | OASIS CHARTER ELE SCH #35983 Cape Coral |
5 | I | 11:20AM | 09:00AM |
10 | TRINITY ELE SCH #33039 New Port Richey |
5 | I | 11:40AM | 08:20AM |
11 | ANNUNCIATION CATHOLIC ACADEMY #39108 Altamonte Springs |
5 | I | 12:00PM | 04:00PM |
12 | LONGLEAF ELE SCH #35962 Wesley Chapel |
5 | I | 12:20PM | 09:40AM |
Lunch | 12:40PM | ||||
13 | J F TURNER SR ELE SCH #5975 Palm Bay |
5 | I | 01:40PM | 11:20AM |
14 | WILSON ELE SCH #37182 Sanford |
5 | I | 02:00PM | 12:00PM |
15 | ALLEN PARK ELE SCH #29348 Fort Myers |
5 | I | 02:20PM | 10:40AM |
16 | KILLARNEY ELEMENTARY SCH #44469 Winter Park |
5 | I | 02:40PM | 08:40AM |
Break | 03:00PM | ||||
17 | ROBINSON LITTLETON ELE SCH #16150 N Ft Myers |
5 | I | 03:20PM | 08:00AM |
18 | EVANS ELE SCH #41227 Oviedo |
5 | I | 03:40PM | 10:20AM |
19 | NORTH BEACH ELE SCH #41196 Miami Beach |
5 | I | 04:00PM | 02:40PM |
20 | MACFARLANE PARK ELE SCH #41205 Tampa |
5 | I | 04:20PM | 11:40AM |
21 | CRAWFORDVILLE ELE SCH #41429 Crawfordville |
5 | I | 04:40PM | 02:00PM |
A Stellar Hangout Division II | Student Union - 1st Floor - Pegasus Ballroom E | Classroom Building I | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | WEST SHORE JR/SR H S #30340 Melbourne |
5 | II | 07:40AM | 03:20PM |
2 | HOLY FAMILY CATHOLIC SCHOOL #33282 Orlando |
5 | II | 08:00AM | 10:00AM |
3 | DAYSPRING ACADEMY A #32078 PORT RICHEY |
5 | II | 08:20AM | 02:20PM |
4 | SCULPTOR CHARTER SCH A #30767 Titusville |
5 | II | 08:40AM | 04:20PM |
Break | 09:00AM | ||||
5 | BELLALAGO ACADEMY #40980 KISSIMMEE |
5 | II | 09:20AM | 07:40AM |
6 | MULRENNAN MID SCH #35504 Valrico |
5 | II | 09:40AM | 01:40PM |
7 | ST. PAUL'S CATHOLIC SCH #34593 Ponte Vedra Beach |
5 | II | 10:00AM | 03:40PM |
8 | PLATO ACADEMY TARPON SPRINGS #42514 Tarpon Springs |
5 | II | 10:20AM | 04:40PM |
Break | 10:40AM | ||||
9 | THE KING'S ACADEMY #37189 West Palm Beach |
5 | II | 11:00AM | 02:00PM |
10 | WEWAHITCHKA ELE SCH #30681 Wewahitchka |
5 | II | 11:20AM | 10:20AM |
11 | MARINER MID SCH #33790 Cape Coral |
5 | II | 11:40AM | 02:40PM |
12 | COLLEGE PARK MID SCH #28041 Orlando |
5 | II | 12:00PM | 09:40AM |
Lunch | 12:20PM | ||||
13 | WEST MELBOURNE SCH FOR SCIENCE #32309 West Melbourne |
5 | II | 01:20PM | 10:40AM |
14 | NORTH NAPLES MID SCH #37464 Naples |
5 | II | 01:40PM | 09:20AM |
15 | SEVEN SPRINGS MID SCH A #26001 Wesley Chapel |
5 | II | 02:00PM | 11:40AM |
16 | ANNUNCIATION CATHOLIC ACADEMY #39108 Altamonte Springs |
5 | II | 02:20PM | 04:00PM |
17 | WAKULLA MID SCH #43851 Crawfordville |
5 | II | 02:40PM | 08:20AM |
Break | 03:00PM | ||||
18 | LAWTON CHILES MID ACADEMY A #43869 Lakeland |
5 | II | 03:20PM | 08:00AM |
19 | DIPLOMAT MID SCH #31337 Cape Coral |
5 | II | 03:40PM | 11:20AM |
20 | STONE MAGNET MID SCH #6107 Melbourne |
5 | II | 04:00PM | 12:00PM |
21 | G W CARVER MID SCH #19006 Miami |
5 | II | 04:20PM | 12:20PM |
22 | ST JOHNS PUBLIC LIBRARY #39111 Saint Augustine |
5 | II | 04:40PM | 08:40AM |
A Stellar Hangout Division III | Student Union - 1st Floor - Pegasus Ballroom F | Classroom Building I | |||
Member | Problem | Division | Long-term Time | Spontaneous Time | |
1 | CHARLES S RUSHE MID SCH A #37265 Wesley Chapel |
5 | III | 08:40AM | 11:40AM |
2 | STATE COLLEGE OF FL COLLEG SCH #40015 Bradenton |
5 | III | 09:00AM | 02:20PM |
3 | LYMAN H S #9295 Longwood |
5 | III | 09:20AM | 12:20PM |
4 | PASCO H S #4108 Wesley Chapel |
5 | III | 09:40AM | 03:40PM |
Break | 10:00AM | ||||
5 | ROTARY CLUB OF SANFORD #45661 Altamonte Springs |
5 | III | 10:20AM | 02:40PM |
6 | ROTARY CLUB OF OVIEDO #38991 Oviedo |
5 | III | 10:40AM | 02:00PM |
7 | WEWAHITCHKA JR/SR HIGH SCH #31579 Wewahitchka |
5 | III | 11:00AM | 01:40PM |
8 | PK YONGE DEV RESEARCH SCH #40694 Gainesville |
5 | III | 11:20AM | 10:00AM |
Lunch | 11:40AM | ||||
9 | ST. ANDREW'S EPISCOPAL ACADEMY #12977 Fort Pierce |
5 | III | 12:40PM | 11:20AM |
10 | EDGEWATER H S #35468 Orlando |
5 | III | 01:00PM | 09:40AM |
11 | WAKULLA H S #43055 Crawfordville |
5 | III | 01:20PM | 12:00PM |
12 | MELBOURNE H S #3850 Melbourne |
5 | III | 01:40PM | 10:20AM |
Break | 02:00PM | ||||
13 | SEMINOLE H S A #15515 Sanford |
5 | III | 02:20PM | 03:20PM |
14 | ODYSSEY CHARTER JR/SR H S #44834 Palm Bay |
5 | III | 02:40PM | 10:40AM |